نرم افزار رایگان مدیریت پروژه ۳ – Project.net

دسته‌بندی: نرم افزار مدیریت پروژه

Project.net

پیش از این دو برنامه رایگان مدیریت پروژه رو به شما معرفی کردم. همانطور که گفته شد این نرم افزارها متن باز هستند و میشه با برنامه نویسی اونها رو برای استفاده شخصی تر تغییر داد. در این نوشته به سومی می رسیم، یکی از بزرگ هاش!

Project.net یک نرم افزار مدیریت پروژه در سطح سازمان است که کد اون در اختیار شماست. با این راهکار می توانید پروژه هاتون رو مدیریت کنید، با دیگران حول و حوش پروژه همکاری کنید و از ابزارهای اجتماعی برای اشتراک گذاری همه چیز در تیم استفاده کنید. این برنامه از سال ۱۳۷۹ شروع به کار کرده و شرکت توسعه دهنده ش بیش از ۲۰ سال سابقه سرویس دهی به سازمان های بزرگ دنیا رو داره.

این شرکت خدماتی مثل آموزش، توسعه و پشتیبانی را ارائه میکنه پس اگه کارکرد کلی برنامه راضی کننده بود، میشه آروم آروم به این سیستم مدیریت پروژه مهاجرت کرد. این نرم افزار تا الان تونسته عملکرد شرکت های تک پروژه تا سازمان هایی با مجموعه ای از پروژه ها را افزایش بده. آخرین رسانه های اجتماعی در داخل یک چارچوب همکارانه و جامع مدیریت پروژه به بازی گرفته شده تا Project.net بتونه اعضای تیم کاری رو توانمند کنه، قابلیت پاسخگویی رو بیشتر کنه، همکاری رو توسعه بده و در نهایت به گرفتن تصمیم های موثرتر کمک کنه.

و شعارش اینه: جایی که جهان کار میکنه

سایت شرکت اینجاست: Project.net

برای دانلود کردن نرم افزار به اینجا بروید: Project.net Download

دموی آنلاینی از این برنامه وجود نداره.

و اما نگاه من:

اگر بخواهیم به عنوان یه سیستم عملیاتی و در سطح سازمان به Project.net نگاه کنیم، باید گفت در مقایسه با مایکروسافت پراجکت سرور و پریماورا قدرت رقابت خاصی نداره. هر چند اثبات عدم قدرت رقابت به این راحتی نیست. ولی با توجه به رایگان بودن همه گزینه ها در بازار ایران، هزینه از مجموعه فاکتورهای تصمیم گیری خارج میشه و تنها باید امکانات و قابلیت ها رو مقایسه کرد.

از سمت دیگر، راه اندازی و پیاده سازی این سیستم های سازمانی کار ساده ای نیست.  شاید در طول عملیاتی سازی به مانع های نرم افزاری ای برخورد کنید که روند به کلی متوقف بشه. در صورتی که مشاور خوبی برای این کار پیدا نکردید، فکر استفاده از این سامانه رو هم نکنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

تغییر در مدیریت سیستم پراجکت سرور 2013
سرویس پک 2 مایکروسافت پراجکت سرور 2010
فهرست